MYŚL, ENERGIA, KREATYWNOŚĆ, WYNIK

Neurografika to najmocniejsza metoda pracy z własną podświadomością.

ZMIENIAMY SIEBIE MARKEREM

To kreatywna metoda przekształcania świata. Tutaj dowiesz się, czym jest Neurografika i co możesz dzięki niej osiągnąć. I już wkrótce zwykły marker stanie się nieodłącznym pomocnikiem w przekształceniu własnego życia. Neurografika to metoda psychologiczna XXI wieku, która słusznie jest nazywana najmocniejszą psychotechnologią na świecie.

Poprzez obraz tego, czego chcemy, dajemy podświadomości nowy sposób myślenia i możemy zmienić przyszłość, teraźniejszość, a nawet postrzeganie przeszłości.

Po co?

Mając kartkę i marker jesteś w stanie przerobić sama ze sobą WSZYSTKO! Gniew, strach, ale również jesteś w stanie narysować swoją nową przyszłość, zdrowie, pieniądze i swoje marzenia.

Jak?

Tworząc swoją nową siatkę neuronów! W tej nauce jest kilkanaście algorytmów dzięki, którym jesteś w stanie przeprogramować swoją podświadomość, w sposób jak Tylko Ty chcesz. Pozbyć się choroby? Bardzo proszę! Urosnąć w strefie finansowej? Bardzo proszę!

Neurografika pomaga spełniać marzenia

Tworzysz rysunek według określonego algorytmu i przekazujesz pragnienia swojej podświadomości poprzez umiejętności motoryczne i wykorzystanie połączeń neuronowych. Podświadomość “odbiera sygnał” i zaczyna szybko wypełniać dane. Możesz spełnić różne pragnienia, nawet te, które wydają Ci się nie zależne od Ciebie. Eksperci twierdzą, że neurografika może zmienić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Aby zmienić przyszłość, możesz narysować konkretne cele, które chcesz osiągnąć, ale jak zmienić przeszłość?

Oczywiste jest, że rysując neurografikę, nie da się dokonać korekty w czasie przeszłym, ale można zmienić nastawienie do bolesnych sytuacji – pretensji, traumy, konfliktów. Załagodzić i zharmonizować sytuacje, którym wciąż poświęcasz tyle energii. Ogólnie rzecz biorąc, metoda ta pomaga pracować z nastrojem i postawami, które ostatecznie wpływają na wszystko – łącznie ze spełnieniem pragnień. Zgodzisz się ze mną, że trudno jest dążyć do zamierzonego celu (w karierze lub życiu osobistym), jeśli doświadczasz niepokoju lub zwątpienia.

Jak to działa?

Twoje ciało i dusza mają blokady, skąd? Przez wszystkie negatywne sytuacje w życiu, które Cię spotkały. Te blokady trzeba złagodzić i zharmonizować, żeby oczyścić umysł, ciało i dusze. Jeżeli utrzymujesz w sobie moc negatywnych przeżyć, one definiują Ciebie, a nie Twoje realne pomysły i myśli. My tworzymy nową rzeczywistość w Twojej głowie. 

Neurografika dodaje energii

Rysowanie neurografiki pomogą Ci poczuć się bardziej czujnym i pobudzonym. Czemu?

Mózg zaczyna pracować według podanych wzorców, a to zawsze pomaga pozbyć się złego nastroju, choroby, utraty energii i braku motywacji. Wielu instruktorów nawet nie zaleca rysowania neurografiki w nocy. Na przykład po rysowaniu nie mogą zasnąć przez kolejne 2 godziny. Dodatkowo, pracując nad głównymi niespokojnymi myślami uwolnisz pewną ilość energii, którą wcześniej poświęcałaś na zrównoważenie nastroju.

Neurografika uczy uwagi do samej siebie

Ta technika rysowania pomaga skupić uwagę na sobie. W procesie rysowania neurografiki uczymy się refleksji i trenujemy, aby uważnie obserwować trzy punkty naszego stanu:

  • co widzimy
  • co czujemy
  • jakich doznań doświadczamy w ciele

Wielu z nas jest przyzwyczajonych do wygaszania w sobie emocji, reagowania na problemy poprzez zamykanie się, nie pozwalamy sobie płakać, doświadczać bólu, analizować swoich doświadczeń. Wszystkie nasze nieprzetworzone doświadczenia i stresy pozostają w ciele, prowadząc do choroby i złego stanu zdrowia. Po nauczeniu się refleksyjności podczas rysowania neurografiki, następnie wykorzystujemy tę umiejętność w życiu, zaczynamy uczyć się przeżywać nasze żale, stresy, zmartwienia w zwykłym codziennym życiu, a nie kumulować ich w sobie. A to jest przydatne w każdej dziedzinie, pomoże stać się bardziej świadomym i stabilnym emocjonalnie.

Neurografia prowadzi do harmonii

Kontemplacja piękna poprawia nastrój (pomyśl na przykład, jak się czujesz po wizycie w muzeum lub spacerze po lesie). Obraz estetyczny wokół nas prowadzi do harmonii w nas. Kiedy rysujemy neurografike, sami tworzymy tę estetykę. Rysujemy rysunek, który nam się podoba, jest piękny właśnie dla nas, używamy w nim tych kolorów, linii, kształtów, które są miłe dla naszego oka.

Po narysowaniu neurografiki czujemy wewnętrzną harmonię, ponieważ stworzyliśmy własne dzieło sztuki, które jest dla nas estetyczne.

Doświadczenie wielu fanów neurografów udowadnia, że ​​im częściej będziesz rysować tą metodą, tym lepszy będzie Twój nastrój.

Neurografika pomaga w walce ze stresem

Sposobów na zmniejszenie stresu jest wiele: niektórzy chodzą na basen w poszukiwaniu relaksu, inni do baru lub cukierni. Neurografika to zdrowszy sposób na złagodzenie stresu. „Mamy wiele głupich nawyków, które utrzymujemy tylko dlatego, że jesteśmy znudzeni lub zmęczeni. Jemy, oglądamy głupie programy telewizyjne, opieramy się na alkoholu… Jak fajnie, zamiast podjadać wieczorem, rysować przez pół godziny! W procesie rysowania zwalniamy, koncentrujemy się na swoim stanie, uczuciach, nastroju, pomaga to odpuścić przeżyciom i skupić się na chwili obecnej. Zapewnia to efekt antystresowy.